Szukaj
Close this search box.

333 Triosy Part 1 & Part 2

Klient: Patrycja Burzyńska x Angielski Na Poziomie

Zakres współpracy

333 Triosy part 1 & part 2

Paleta kolorów

333 Triosy czerwień
333 Triosy pomarańcz
333 Triosy brąz
333 Triosy czerń

Okładka 333 Triosy

Autorki chciały, by na okładce zostały wykorzystane elementy kojarzące się z krajami anglojęzycznymi. Wpadłyśmy na pomysł, by zrobić okładkę, która będzie wyglądała jak wycięta z papieru, a litery składające się na napis „333 Triosy” będą sprawiały wrażenie wyciętych z gazety.

Na okładce wylądował Big Ben w towarzystwie Statuy Wolności, a w tle – most Golden Gate i pędzący angielski autobus piętrowy.

Całość została uzupełniona elementami kojarzącymi się z nauką.

Okładka 333 Triosy Part 1
Okładka 333 Triosy Part 2

Okładka 333 Triosy Part 2

Podczas ilustrowania okładki dla drugiej części Triosów Autorki zaproponowały wykorzystanie postaci Shakespeare’a, napisu Hollywood, budynku Opery w Sydney i koła obserwacyjnego London Eye.

Całości dopełniły wzgórza ze znakiem „Vegas” i prom płynący na Staten Island. Shakespeare na okładce w moim wyobrażeniu skupia się na rozwiązywaniu zagadek językowych w towarzystwie naleśników polanych syropem klonowym.

Aby jeszcze bardziej podkreślić, że to druga część popularnego kursu wykorzystałyśmy na okładce pomarańcz jako kolor przewodni i „naklejkę” z napisem „Part 2”. 

Skład Triosów

Skład 333 Triosy 1

Opinia Patrycji o przebiegu współpracy

Jestem zachwycona współpracą z Glorią w obrębie składu ebooków! Nie dość, że jest 'szybka’ w odsyłanie plików końcowych, to jeszcze sama proponuje rozwiązania problemów w składzie, wychodzi z inicjatywą, doradza i naprawdę jest w cały proces bardzo zaangażowana. Jako klientka czuję się zaopiekowana i wiem, że mogę na Glorii po prostu polegać 🙂 Jestem przekonana, że przepiękne okładki i layout, które dla mnie stworzyła zdecydowanie przekładają się na ogromny sukces sprzedażowy ebooków!

To nie pierwsza i na pewno nie ostatnia nasza współpraca – odliczam dni do kolejnych projektów! 😍

Podoba Ci się?

Graficzka Gloria - Kontakt

Jeśli tak, to już teraz skontaktuj się ze mną i